EuroFootball/Getty Images

30.06.2019 | 19.59 > 20:09

Pobeda Partizana, strelci Lutovac i Stevanović

FK Partizan

Fudbaleri Partizana ostvarili su prvu pobedu u pripremnom periodu, pošto su u drugoj utakmici ostvarili pobedu protiv Zvijezde 09 u Ugljeviku 2:0.

FK Partizan

FK Partizan

Strelci za crno-bele bili su letošnje pojačanje Aleksandar Lutovac u 51. minutu i 16-godišnji Filip Stevanović šest minuta kasnije. Bila je to prilika za trenera Sava Miloševića da odmori neke od standardnijih prvotimaca, a igrali su od starta Kljajić - Pešukić, Vujačić, S. Pavlović, Šehović - Zdjelar, Smiljanić - Tošić, L. Pavlović, Lakčević - Ožegović. Još su igrali N. Stevanović, Dinga, Milosavljević, Šćekić, Momčilović, Lutovac, F. Stevanović, Ivanović, Đerlek, Stanojlović i Jovanović.

Narednu utakmicu Partizan igra na pripremama u Sloveniji protiv Rogaške u sredu.