TSC demonstrirao silu protiv Mladosti

Printscreen

Novajlija u Superligi Srbije, TSC iz Bačke Topole zabeležio je i drugu pobedu u sezoni.

U prvom meču pred svojim navijačima TSC je ubeljivo savladao Mladost iz Lučana i slavio 5:1 za drugu pobedu u sezoni. Za ekipu iz Lučana ovo je prvi poraz jer je Mladost sezonu otvorila pobedom protiv Radnika.

Već u sedmom minutu domaćima je posao olakšan jer je defanzivac Mladosti Miloš Šatara dobio direktan crveni karton. Dva minuta kasnije penal je u gol pretvorio Nenad Lukić za vođstvo domaćih.

Igrao se 16. minut kada je TSC povećao na 2:0 golom Gorana Antonića, a na odmor su domaći otišli sa tri gola prednosti nakon što se u strelce upisao i Vladimir Silađi preciznim izvođenjem penala.

Janko Tumbašević je povisio na 4:0 nakon samo četiri minuta igre u drugom poluvremenu, a čas Lučanaca donekle je odbranio Eliomar golom u 72. minutu, ali je odgovor usledio samo dva minuta kasnije.

David Sinković ušao je u igru u 72. minutu, a u 74. je pogodio za konačnih 5:1.