Zmajevi posle preokreta do prve pobede

FK Voždovac

U prvom meču petog kola Ling Long Superlige Srbije Voždovac je kao domaćin savladao Javor 2:1 i tako došao do prvog trijumfa u šampionatu.

Pre ovog meča Zmajevi su na tri meča osvojili samo bod, tako da im je pobeda bila imperativ. Međutim, gosti su poveli preko Nikole Petkovića u 10. minutu. Već u sledećem napadu sviran je penal za Voždovac, a siguran izvođač najstrože kazne bio je Nemanja Nikolić. Do poluvreme postignut je još jedan. Već u 27. minutu Jovan Nišić je iskoristio odličnu asistenciju Hajdina i doneo potpuni preokret Voždovcu.

Ispostavilo se na kraju da je to konačan rezultat i na taj način Zmajevi su došli do prve pobede. Sa njom su izbili ispred Javora na osmo mesto sa četiri boda, jednim više od Ivanjčana, koji su na 11. mestu.