18.08.2019 | 21.58

Vinsent spasilac Voše: Bez pobednika u Novom Sadu

FK Vojvodina

Derbi petog kola Superlige Srbije između Vojvodine i Bačke Topole završen je bez pobednika. Meč u u Novom Sadu završen je 2:2.

Obe ekipe su do ovog duela imale po četiri pobede, te su i dalje zajedno na čelu tabele sa po 13 bodova.

Iako su domaći imali više vremena loptu u svom posedu, nisu bili precizni koliko i njihov rival.

Vođstvo gostima doneo je Lukić u 49. minutu. Isti igrač je postigao i drugi gol za Bašku Topolu u 63.

Nadu domaćima da mogu bar do remija dao je Matić, pogotkom u 72. Na radost publike na stadionu 'Karađorđe' doneo je Vinsent u šestom minutu nadoknade.

Fudbaleri Napretka zabeležilu su prvu pobedu ove sezone, pošto su u gostima savladali Mačvu sa 1:0.

Više prilika stvarali su tokom meča igrači iz Kruševca. Pobedonosni gol za Napredak postigao je Pavićević u 71. minutu na asistenciju Zeca.