Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

25.08.2019 | 21.54 > 22:10

Bačka Topola ubedljiva protiv Inđije

Fudbaleri Bačke Topole pobedili su Inđiju rezultatom 2:0 u utakmici šestog kola Superlige Srbije.

Fudbalska Superliga Srbije

SK

Domaćini su sjajno počeli meč, poveli već u 10. minutu golom Vladimira Silađija.

Saša Tomanović je u 44. minutu postigao još jedan pogodak za konačnih 2:0. Ekipi iz Bačke Topole ovo je bila peta pobeda u dosadašnjem toku sezone, a pored toga zabeležili su i jedan remi, za poraz još uvek ne znaju.

Posle šestog kola srpskog fudbalskog prvenstva Bačka Topola sa 16 bodova deli prvo mesto sa Vojvodinom, dok je Inđija osma sa sedam bodova.

Komplet tabelu Superlige Srbije pogledajte OVDE.