Getty Images/Christof Koepsel

21.09.2019 | 19.55 > 19:58

TSC nastavio niz bez poraza, tri minimalca

U okviru dvetog kola Superlige Srbije TSC nastavlja seriju bez poraza, a slavili su u subotu i Čukarički, Radnik i Spartak.

Napredak, TSC

Printscreen

TSC iz Bačke Topole i u devetom kolu ostaje bez poraza, a na gostovanju Napretku u Kruševcu su novajlije u ligi upisale novu pobedu i slavile 3:1.

Vladimir Silađi bio je strelac dva gola, u 21. i 38. minutu za goste koji uz dva gola prednosti i odlaze na odmor.

Smanjio je Napredak u 81. minutu preko Ivanovića, ali je šest minuta kasnije novi gol za TSC postigao Grabež.

TSC sada ima skor od šest pobeda i tri remija. Napredak je nakon dve vezane pobede doživeo poraz, četvrti u sezoni.

Čukarički je na svom terenu do šeste pobede u sezoni u osam odigranih mečeva došao minimalcem protiv Mladosti.

Jedini gol na meču postigao je Slobodan Tedić u 82. minutu na asistenciju Kajevića.

Brđani imaju šest pobeda i po remi i poraz, a Mladost ima dve pobede, tri remija i četiri poraza.

Radnik je, takođe minimalnim rezultatom, slavio na gostovanju Radu.

Građevinari su od 54. minuta igrali sa desetoricom igrača nakon što je drugi žuti karton pokazan Smiljaniću, a gol odluke postigao je u 68. minutu Tomić.

Ekipi iz Surdulice ovo je druga pobeda u sezoni, a Rad je doživeo sedmi poraz.

Jedan gol bio je dovoljan i Spartaku da savlada Javor, a postigao ga je u 87. minutu Maričić.