Čukarički slavio i u Subotici, Voždovac ubedljiv

FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su sa odličnim igrama i u Subotici su ostvarili peti trijumf u poslednjih šest mečeva u Superligi Srbije, uz jedan remi.

U tvrdom i nervoznom meču trenutka odluke viđen je u 47. minutu kada je Kajevič savladao golmana domaćih Dokića.

Povezano

Obe ekipe su utakmicu završile sa igračem manje. U 55. minutu zbog dva žuta kartona isključen je Tedić, da bi pola časa kasnije iz igre morao i domaći fudbaler Tekijaski.

Čukarički je peti sa 22 boda, dva manje od vodećih Crvene zvezde i TSC iz Bačke Topole i jedan od Partizana, dok je Spartak osmi sa 12 bodova.

Voždovac je na Krovu bio ubedljiv protiv Inđije 4:1 i posle četvrtog trijumfa u sezoni sedmi su sa 14 bodova.

Stojčev je doveo domaće u vođstvo već u 3. minutu, a Rogač u 24. nije iskoristio jedanaesterac za povratnika u elitno društvo. Ipak, Tomić je u 48. minutu izjednačio, ali je radost Vojvođana trajala svega šest minuta. Voždovac je drugim pogotkom Stojčeva poveo 2:1, a do kraja meča u listu strelaca upisali su se još Mašović i iskusni Dević.