09.10.2019 | 16.53

Partizan u osmini finala, pet golova Ivanovića

FK Partizan

Fudbaleri Partizana bili su ubedljivi na gostovanju Vodojaži u 1/16 finala Kupa Srbije i slavili sa 6:0.

Fk Partizan, Umar sadiq

FK Partizan

Meč igran u okolini Kragujevca obeležio je vezista Crno-belih Đorđe Ivanović.

On je postigao čak pet golova za aktuelnog branioca trofeja.

Ivanović je bio strelac u 41, 46, 61, 67. i 90. minutu. Gol za Partizan postigao je još Aleksandar Lutovac (66. minut).

Za nekadašnjeg fudbaler Rada to je prvenac u crno-belom dresu.

Partizanu se među najboljih 16 u Kupu pridružio i Proleter, koji je eliminisao Javor sa 2:1.

Podsetimo, meč Trepča - Crvena Zvezda odložen je nakon što fudbalerima Zvezde nije dozvoljen ulaz na Kosovo i Metohiju.

Nakon boljeg izvođenja penala, Teleoptik je eliminisao Voždovac. U 90 minuta igre bilo je 2:2.  Mečevi osmine finala igraju se 23. oktobra.