Getty Images/Stuart Franklin

19.10.2019 | 00.10 > 00:12

Snimak kaže jedno, Rodić drugo: Čist penal, zakačio me!

Defanzivac Crvene zvezde Milan Rodić nema dilemu da li je sudija ispravno postupio pošto je dosudio prekršaj nad njim i penal za crveno-bele protiv Rada.

Milan Rodić

Getty Images/Srđan Stevanović

Milan Rodić

Rodić je u punom trku nameravao da obiđe golmana Građevinara Markovića, ali je u tom duelu pao i sudija je pokazao na belu tačku.

Na ponovljenom snimku se vidi da kontakta između Markovića i Rodića nije bilo, međutim, Zvezdin bek tvrdi drugačije

"U toj situaciji sam išao sa jasnom namerom da preskočim golmana, međutim, prilikom skoka me je nogom udario u koleno i pao sam. Penal je bio!", jasan je 28-godišnji Rodić.

Crveno-beli su iz tog penala u 38. minutu poveli sa 2:0, da bi na kraju meč dobili 3:1 i tako napravili dobru uvertiru za gostovanje Totenhemu u Ligi šampiona u utorak.