19.10.2019 | 19.47 > 19:54

Nova pobeda Voždovca, drugi vezani poraz TSC

U subotu je, sem duela Mladosti i Partizana, odigrano još pet mečeva 12. kola Superlige.

Fudbaleri Voždovca dali su trijumfu protiv Partizana u prethodnom kolu na značaju tako što su na svom terenu slavili protiv Mačve i tako vezali dve pobede.

Zmajevi su slavili 2:0, zahvaljujući golovima Marka Devića u 27. i Stefana Hajdina u 86. minutu.

Javor je naneo novi pozar timu koji je bio najprijatnije iznenađenje šampionata TSC i slavio 3:2 u duelu punom preokreta.

Dva puta je TSC vodio. Prvo golom Grabeža, a zatim Milićevića. Prvi put je za izjednačenje pogodio Krnić, a potom i Kuljević za 2:2.

Maričić je u 86. minutu bio precizan za konačan preokret Javora i pobedu 3:2.

Proleter je slavio protiv Radnika 2:1, Radnički je u Nišu savladao Napredak 4:1, a Spartak Ždrepčeva krv je rezultatom 3:0 savladao Inđiju.