Getty Images/Christof Koepsel

23.11.2019 | 19.57 > 20:00

Vojvodina u finišu savladala Napredak

U poslednjem subotnjem meču 17. kola Superlige Srbije Vojvodina je u Novom Sadu savladala Napredak 2:1.

FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine slavili su na svom terenu protiv Napretka rezultatom 2:1.

Povela je ekipa Nenada Lalatovića u 10. minutu sa bele tačke, a precizan izvođač kaznenog udarca bio je Bojan Matić.

Kruševljani su do izjednačenja došli u 28. minutu, a strelac je bio Đuro Zec.

Ovaj rezultat bio je na snazi sve do 86. minuta.

Čovek odluke za Vojvodinu bio je Miodrag Gemović koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena.

Vojvodina iz 17 utakmica ima 36 bodova, iz 11 pobeda i po tri poraza i remija i zauzima drugo mesto na tabeli.

Napredak je doživeo deveti poraz i na 11. mestu na tabeli sada ima 18 bodova.