30.11.2019 | 17.54

Pobeda Voše, sedmica Radničkog u Ivanjici

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Rad u 18. kolu Superlige Srbije. Novosađani su slavili posle preokreta sa 2:1.

FK Vojvodina

Prednost domaćima doneo je Perendija golom sa bele tačke u 21. minutu. Posle samo sedam minuta izjednačio je Topić.

Pobedu novosadskom timu doneo je Stojković u četvrtom minutu sudijske nadoknade prvog dela utakmice.

Pobeda novosadskih crveno-belih je mogla da bude i ubedljivija, ali u 83. minutu Topić nije bio precizan sa penala.

Vojvodina je ostvarila treću pobedu zaredom, 12. ove sezone, pa je sa 39 bodova na drugom mestu.

Čukarički je remizirao sa Radnikom 3:3. Tim iz Surdulice je do vođstva došao u devetom minutu preko Pavlova. Usledila je goleada beogradskog kluba, koji je za deset minuta preokrenuo na 3:1 - dva puta je precizan bio Stojanović, a gol je postigao i Birmančević.

Već u 28. minutu bilo je 3:2, pošto je još jedan gol postigao Pavlov. Bod Radniku doneo je Tomić u 50. minutu, golom sa penala.

Radnički je ostvario ubedljivu pobedu na gostovanju Javoru. Niški tim je slavio sa 7:0.

Radnički je prekinuo niz od tri poraza ubedljivom pobedom. Već u 10. minutu gosti su poveli golom Đorđevića. Do kraja prvog dela utakmice, niški tim je duplirao vođstvo pošto je Čumić pogodio u 38.

Vrlo brzo po početku drugog poluvremena Jirka je pogodio za 3:0. U 65. minutu precizan je bio Pantelić, da bi minut kasnije gol postigao i Haskić. Čumić je u 76. minutu postigao šesti gol, da bi konačni rezultat postavio Mihajlović.

Inđija je zabeležila treću pobedu ove sezone, prvu posle 17. avgusta u Superligi. Izabranici Aleksandra Janjića savladali su Napredak sa 3:1.

Napredak je poveo golom Vukadinovića u sedmom minutu, ali je drugo poluvreme donelo veliki preokret. Ilić, Milosavljev i Bastajić zaslužni su za pobedu Inđije.