Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su u subotu 17. pobedu u sezoni u meču 20. kola, poslednjeg u ovom delu šampionata. Crveno - beli sledećeg vikenda imaju još jedan meč - odloženi duel šestog kola protiv Čukaričkog.

Tomane

FK Crvena zvezda

Tomane

Crvena zvezda je u meču 20. kola Superlige slavila protiv Spartaka Ždrepčeva krv nakon preokreta 3:1 i tako došla do 17. pobede u sezoni. Spartak je doživeo deseti poraz.

Poveli su Subotičani u 21. minutu golom Stefana Denkovića, ali je Crvena zvezda na odmor otišla uz prednost.

Za izjednačenje je u 31. minutu pogodio Žander da bi domaćin do prednosti došao u 40. minutu autogolom Nemanje Tekijaškog koji je u želji da pomogne svom golmanu nespretno zabio loptu u mrežu.

Pobedu je ekipi Vladana Milojevića doneo sjajnim golom makazicama Tomane u 51. minutu.