Admi bolji od Admina: Zmajevi zapalili maglu u Ivanjici

Poslednje kolo jesenjeg dela šampionata donelo nam je duel Javora i Voždovca kome su se svi koji prate Tviter radovali danima. A u Ivanjici su se na kraju, u magli, radovali Zmajevi.

Voždovac

FK Voždovac

Voždovac

Fudbaleri Voždovca savladali su Javor nakon preokreta i pobedu upisali rezultatom 2:1.

Javor je zaljuljao preko Petkovića u 23. minutu, ali su Zmajevi našli put do mreže pre odlaska na odmor. Strelac za izjednačenje bio je Stanisavljević.

Po nekoliko prilika imala su oba tima u nastavku, a meč je rešio Đorđijevski u 60. minutu, nepun minut nakon što je u igru ušao sa klupe.

Na kraju, pod Javorom, Admin 1 - 2 Admi.

TSC je savladao Vojvodinu 2:0.

Pobedu su novajliji u ligi donelu Duronjić i Silađi. Golovi su viđeni u 33. i 85. minutu meča.

TSC je tako upisao desetu pobedu u sezoni dok je ekipi Nenada Lalatovića ovo četvrti poraz kojim je prekinut niz od četiri pobede.

Napredak je bio bolji od Mačve 2:1, a istovetnim rezultatom Proleter je iznenadio Čukarički. Radnički je u Nišu slavio 3:0 protiv Mladosti dok je za dva gola Radnik bio bolji od Inđije.