Dave Thompson/Getty Images

20.01.2020 | 17.58 > 18:00

Pobeda na Stankovićevom debiju, Zvezda bolja od Arisa

FK Crvena Zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su prvi trijumf pod vođstvom novog trenera Dejana Stankovića. Crveno-beli savladali su Aris 2:0.

Dejan Stanković

Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Pripremni meč odigran je na Pafosu, a šampion Srbije je do pobede nad Arisom iz Limasola stigao golovima Gavrića u 35. i Garsije u 69. minutu.

Zvezda je imala inicijativu tokom većeg dela meča, a pre vođstva velike šanse imali su i Tomane, Gavrić i Boaći.

U 35. minutu Gavrić je sa nekoliko metara smestio loptu u mrežu nakon šuta Gajića i asistencije Tomanea.

Konačnih 2:0 postavio je Garsija, posle sjajne akcije Krstovića i Pavkova.

Fudbaleri Zvezde vraćaju se u Beograd u ponedeljak uveče, a zatim ih očekuje put u Antaliju i nekoliko prijateljskih utakmica.

Komentari (3)

Toto-ko-tunjo

Gledao sam najvaznije detalje na utakmici... Ako izuzmemo akciju kod drugog gola i jos jednu posle, meni se, ljudi, place. Ovi jednostavno ne znaju s loptom. Kakvi promasaji u zavrsnici... Daj boze da se uigravaju, da im teren nije legao, ali mislim da je ovo sve operisano od fudbala. Procenite sami, na kraju krajeva, ima dosta snimaka. Lice na odbranu iz komsiluka. Ne mogu ovi u napadu da daju koliko oni mogu da prime.

Odgovori 6 4

Familija

Kidaj familijo

Odgovori 14 5

ЈА.ЦЗ..

Ако се по јутру дан познаје, добро је. Али ипак припрдме су једно, а такмичарска сезона друго...

Odgovori 22 5

Počela prodaja ulaznica za derbi i u Humskoj

Prodaja ulaznica za 162. večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana počela je i na blagajnama stadiona u Humskoj.

Ben: U ovom derbiju očekujem drugačiju taktiku

Fudbaler Crvene zvezde El Faradu Ben smatra da je vreme da njegov tim slavi u nedelju protiv Partizana jer je u prethodna večita derbija pretrpeo poraze.

Stanković: Nisam razočaran, sad razmišljamo o derbiju

Crvena zvezda je u Inđiji odigrala 1:1, pa će uoči derbija protiv Partizana imati 11 bodova prednosti, kao i pred nastavak prvenstvenih borbi u 2020. godini.

Zvezdi samo bod u Inđiji pred večiti derbi!

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno u Inđiji sa istoimenom ekipom u 23. kolu srpskog šampionata - 1:1. Crveno-beli su bili bolji od rivala, ali prekinuli su niz od sedam trijumfa u prvenstvu.