Milošević povukao ekipu sa pripremne utakmice

FK Partizan

Fudbaleri Partizana nisu do kraja odigrali prvu pripremnu utakmicu u Beleku.

Savo Milošević

FK Partizan

Utakmica je prekinuta dva minuta pre kraja jer je šef stručnog štaba crno-belih Savo Milošević odlučio da povuče svoju ekipu sa terena. Iz tabora crno-belih su se na taj korak odlučili jer su bili nezadovoljni jer sudija nije dosudio penal posle starta nad Stanojlovićem.

To je iznerviralo  trenera crno-belih Sava Miloševića koji je upao na teren i naredio ekipi da pođe u hotel.

U tom trenutku Partizan je vodio 1:0 golom Nemanje Jovića.

Partizan je utakmicu počeo u sastavu N. Stevanović, Lutovac, Smiljanić, Vujačić, Urošević, Šćekić, L. Pavlović, Lakčević, F. Stevanović, Arambašić, Ivanović. U nastavku su igrali još Popović, Jović, Čolić, Stanojlović, Brežančić, Knežević i Škrbić.