Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

25.01.2020 | 13.26

Preokret Brđana: Čuka krenula pobedom

FK Čukarički

U prvom meču na pripremama na Kipru, fudbaleri Čukaričkog savladali su poljski Rakov rezultatom 2:1.

Foto FK Čukarički

Poljaci su došli u vođstvo sjajnim golom Jaha u 19. minutu iz slobodnog udarca, izjednačio je u 35. Viktor Lukić, a pobedu Brđanima doneo je Nikola Terzić dva minuta pre kraja utakmice.

Trener Aleksandar Veselinović je na megdan Rakovu izveo kombinovani sastav, u kojem je najiskusniji Darko Puškarić bio kapiten, a najistureniji Ibrahima Endijae, asisitent kod oba pogotka. Šansu je od starta dobio povratnik na Banovo brdo Luka Zorić, a u nastavku meča i za sada jedino pojačanje - Milan Savić.

Meč je igran na stadionu u Parekliši, a za ekipu Čukaričkog su igrali: Belić, Veličković, Đorđević (od 85. Terzić), Kajević, Puškarić, Zorić, Rubežić, Mićin (od 76. Rakonjac), Lukić (od 46. Aleksić), Stevanović, Endijae.

Fudbalere Čukaričkog u subotu očekuje još jedan prijateljski meč, a rival će im biti slovački Trenčin.