Partizan pobedom otvorio turnir u Dohi

FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedom su otvorili turnir u Dohi, a crno-beli su savladali Lokomotivu posle boljeg izvođenja jedanaesteraca 4:2.

Posle 90 minuta bilo je 1:1.

Lokomotiva je povela u 30. minutu pogotkom Edera, a izjednačenje Partizanu doneo je Tošić četiri minuta kasnije, kada je sa ivice kaznenog prostora poslao loptu u donji dalji ugao.

Precizni sa bele tačke bili su Lazar Marković, Saša Zdjelar, Bojan Matić i Filip Stevanović.

Golman Partizana Nemanja Stevanović sjajno je reagovao i odbranio udarce Tugareva i Ribusa iz penala, dok su precizni za Lokomotivu bili Žoao Mario i Eder.

Partizan učešće na turniru „Pari Mač Premijer“ nastavlja u utorak, protiv Rostova, od 16 časova, a meč iz Dohe moći ćete da pratite na Sport klubu.

Za sedam dana crno-beli će odmeriti snage protiv Spartaka iz Moskve.

Tim Sava Miloševića osvojio je dva boda na startu turnira, koliko se dobija za trijumf posle boljeg izvođenja penala.