22.02.2020 | 18.55 > 18:56

"Težak teren razlog slabije partije Partizana"

FK Partizan

Novajlija u timu Partizana Bojan Matić smatra da on i saigrači moraju što pre da zaborave utakmicu protiv TSC, koja je završena rezultatom 1:1.

Bojan Matić

Miroslav Todorović/FK Partizan

Vicešapion Srbije uspeo je da izbegne poraz na gostovanju ekipi TSC iz Bačke Topole zahvaljujući izjednačujućem golu Nathka iz jedanesterca u 91. minutu. Svesni su ui fudbaleri Partizana da nisu bili na niovu na severu Bačke.

Matić, pojačanje crno-belih iz novosadske Vojvodine, ušao je u igru u 75. minutu.

"Teška utakmica, veoma težak teren za igru, jednostavno mislim da je bio glavni razlog slabije partije, lopta je više bila u vazduhu nego na terenu. TSC je dobra ekipa i nisu džabe u vrhu Superlige. Nama ostaje da zaboravimo ovu utakmicu što pre i spremno dočekamo dve veoma važne utakmice. Prvo Proleter, pa onda derbi sa Crvenom zvezdom", rekao je Matić posle utakmice.

Partizan u sredu u na svom stadionu čeka ekipu Proletera iz Novog Sada, a u nedelju ga na stadionu "Rajko Mitić" očekuje večiti derbi.