Getty Images/Stuart Franklin

14.03.2020 | 17.52 > 17:53

Trojka Nišlija, Voši i Čuki po bod

Fudbaleri Radničkog pobedili su kod kuće Mačvu, u 26. kolu Superlige Srbije, rezultatom 3:1.

Čair

FK Voždovac

Nišlije su do slavlja na Čairu stigle golovima Đorđevića u 19, Stevanovića u 51. i Čumića u 75. minutu, a trijumf je lako mogao da bude i ubedljiviji da je Čumić iskoristio jedanaesterac u 34. minutu.

Jedini gol za Šapčane, koji su od 44. igrali sa desetoricom zbog isključenja Gigića, dao je Božić u 22.

Radnički sad ima 42 boda i zauzima šesto mesto. Mačva ostaje poslednja uz svega 13.

Subotički Spartak i Vojvodina remizirali su bez golova. Novosađani ostaju na trećem mestu sa 55 bodova, dok je Spartak sedmi sa 37.

Čukarički je osvojio bod na gostovanju Javoru u Ivanjici, golom Tedića u 88. minutu - 2:2. Javor je poveo preko Petkovića iz penala u 31, poravnao je Ndiaje u 44, da bi novu prednost Ivanjičanima doneo Rogač u 51.

To, ipak, na kraju nije bilo dovoljno domaćinu da slavi.

Javor je 13. na tabeli sa 24 boda, a Čuka ostaje peta sa 47.

Mladost je u Lučanima dobila Inđiju sa 2:1. Krajišnik u 29. i Pavlović u 85. bili su strelci za domaći tim, dok je gol za Inđijce dao Čermelj u 38.

Mladost je osma sa 37, a Inđija 14. sa 19 bodova.