Getty Images/Stuart Franklin

23.05.2020 | 16.36

Zmajevi u nastavku srušili Kolubaru

FK Voždovac

Fudbaleri Voždovca pobedili su Kolubaru u prijateljskoj utakmici rezultatom 2:0.

Voždovac - Kolubara

FK Voždovac

Zmajevi su do trijumfa na svom stadionu stigli u drugom poluvremenu, golovima Miloša Stojčeva u 58. i Luke Cvetićanina u 87. minutu.

Drugoligaš iz Lazarevca je u prvom delu parirao Voždovčanima, imao nekoliko šansi, ali su u nastavku domaći zaigrali konkretnije i na kraju zasluženo slavili.

Voždovac u prvom kolu nastavka Superlige gostuje Mačvi 31. maja. Biće to prilika za Zmajeve da upišu premijerni bod u domaćem prvenstvu u prolećnom delu sezone.

Do prekida takmičenja imali su svih šest poraza.

Voždovac: Marko Ilić, Justas Lasickas, Stefan Hajdin, Nemanja Pejčinović, Nenad Cvetković, Edin Ajdinović, Nemanja Nikolić, Jovan Nišić, Aleksa Janković, Miloš Stojčev i Filip Stuparević.

Kolubara:Ostojić, Jovanović, Bošnjak, Vasiljević, Pecelj, Vučetić, Stojanović, Milisavljević, Kocić, Antonijević, Đenić.