Tragičar Pejčinović, podela bodova na Krovu

FK Voždovac

U poslednjem meču ove sezone na krovu Tržnog centra Voždovac i Radnik odigrali su nerešeno 1:1, a u centru pažnje bio je jedan od najiskusnijih Nemanja Pejčinović.

Zmajevi su želeli da ovu sezonu završe pobedom na svom stadionu. Stvari su se dobro odvijale i došli su do gola u 45. minutu. Strelac je bio Zličić. Imao je Voždovac rezultat do finiša meča. Međutim, primili su gol u 78. minutu, a sopstvenu mrežu zatresao je iskusni Nemanja Pejčinović. Čovek koji je pre samo dve godine bio šampion ruske Premijer lige sezonu je završio autogolom, kojim je izbijena pobeda njegovog tima. Samo četiri minuta kasnije domaći dobijaju crveni karton, zbog drugog žutog Milosavljevića i sa igračem manje nisu imali šanse da stignu do novog vođstva.

Voždovac sezonu završava sa 45 bodova na sedmom mestu, dok je Radnik trenutno 10. sa 31 bodom, ali mogu da ga prestignu Napredak i Proleter.