SK

01.08.2020 | 19.53 > 20:04

Ivanović: Čemu ovakvi pokloni?

Trener Napretka Dragan Ivanović bio je veoma neraspoložen po završetku utakmice protiv Partizana koju je njegov tim izgubio 3:1.

Dragan Ivanović

Printscreen

- Blago rečeno katastrofa! Zbog čega ovo? Kome treba ovo? Ovakav neki poklon. Žao mi je mojih momaka. Nije mi jasno... Čemu sve ovo? Kažem, žao mi je mojih igrača i Fudbalskog kluba Napredak. Dobro, teramo dalje... - rekao je Ivanović.

Napredak je vodio do početka drugog poluvremena, kada je Marković izjednačio. Birbas Natho je doneo vođstvo Partizanu u 85. minutu iz penala o kojem je govorio Ivanović, a treći gol postigao mladi Čolić.

Komentari (32)

Milan

čovek mora imati iq<50 da bi bio navijač zvezdane

Odgovori 4 26

Realno

Koliko znam prosle sezone za zvezdu je svirano ubedljivo najvise penala u evropi i naravno svi su regularni.Toliko o tome.prijatno

Odgovori 12 24

Plitka pamet

Jer vi stvarno mislite da je u našem fudbalu sve ok....pa po naređenju dotičnog trenera i uprave Napretka Partizanu se vraćaju bodovi iz prošle sezone... Ovakav penal ni amater ne bi sebi dozvolio da napravi....

Odgovori 10 22

Nekad nada Juvea i Čelsija, sad u Partizanu

Fudbalski klub Partizan zvanično je angažovao mladog vezistu Denisa Stojkovića i sa njim potpisao četvorogodišnji ugovor.

Poznat spisak Partizanovih potencijalnih rivala u LE

Posle višesedmičnog aktivnog praćenja raspleta u nacionalnim šampionatima i kupovima širom Evrope u sezoni 2019/20, napokon smo došli i do kraja te sezone.

Stojković potpisao za Partizan

Fudbalski klub Partizan dobio je novo pojačanje.

Milošević: Smatram da je pobeda zaslužena

Trener Partizana Savo Milošević prokomentarisao je meč crno-belih protiv Napretka na startu nove sezone Superlige Srbije.