Dave Thompson/Getty Images

02.08.2020 | 10.12 > 10:16

Milošević: Smatram da je pobeda zaslužena

Trener Partizana Savo Milošević prokomentarisao je meč crno-belih protiv Napretka na startu nove sezone Superlige Srbije.

Savo Milošević

Action Images via Reuters/Lee Smith

Iako se beogradski klub mučio protiv Kruševljana, Milošević je istakao da su to i očekivali.

"Utakmica je bila onakva kakvu smo očekivali – teška. Imali smo sreće da izjednačujući gol postignemo na vreme i da celo drugo poluvreme jurimo pobedu. Čestitke Napretkovim i mojim igračima, nije bilo lako trčati po onom vremenu. Ima sigurno stvari koje moramo da popravimo. Napretku želim sreću u nastavku prvenstva, a golmanu Živkoviću što brži oporavak posle ozbiljne povrede", rekao je trener crno-belih.

On nije želeo da komentariše verbalni sukob sa nekim iz lože Kruševljana posle dosuđenog penala za Partizan.

"Neki ljudi iz Kruševca su govorili o tome kako su dočekani na stadionu Partizana. Smatram da je pobeda zaslužena", objasnio je Savo Milošević.