AMA/Corbis via Getty Images)

05.08.2020 | 18.58

Stojčev za prvi trijumf Zmajeva

FK Voždovac

U drugoj od dve utakmice 2. kola Superlige igrane od 17 časova ekipa Voždovca je kao gost savladala Inđiju rezultatom 1:0.

Početak utakmice FK Inđija - FK Voždovac

print screen

Trenutak odluke dogodio se u 25. minutu kad je mrežu domaćeg tima pogodio iskusni 33-godišnji crnogorski internacionalac Miloš Stojčev.

Ovom pobedom Zmajevi su donekle anulirali loš start na svom terenu i neočekivan poraz u prvom kolu od ekipe Radnika iz Surdulice (1:3), dok je Inđija nastavila sa slabim rezultatima pošto je i u premijernoj utakmici poražena i to ubedljivo 0:3 od Čukaričkog na Banovom brdu. Voždovac je osvojio prve bodove, dok će Inđija morati da sačeka neku drugu utakmicu.

U sledećem 3. kolu narednog vikenda Voždovac na svom "Krovu" dočekuje novosadsku Vojvodinu dok Inđija gostuje ekipi Mladosti u Lučanima.