Srdjan Stevanovic, Getty Images Sport

09.08.2020 | 20.16 > 20:36

Ubedljiva Zvezda, prvenac Krstovića

FK Crvena Zvezda

Aktuelni šampion Crvena zvezda zabeležila je i treću pobedu od početka sezone, pošto je u trećem kolu Superlige slavila u Šapcu protv Mačve 3:0.

FK Crvena zvezda

Prvi meč na gostovanju ove sezone Zvezda je odradila bez velikih problema. Prvi put ove sezone u napadu je od starta igrao Nikola Krstović i poverenje je uzvratio golom u 24. minutu. To je inače prvi njegov gol za Crvenu zvezdu u takmičarskim utakmicama.

Sa minimalnom prednošću gosti su otišli na poluvreme a na 2:0 povisio je Veljko Nikolić u 65. minutu. Konačnih 3:0 postavio je Miloš Vulić drugim golom ove sezone u 90. minutu. Na taj način Crvena zvezda je zadržala standard u ovom prvenstvu, pošto je i u prethodna dva meča protiv Novog Pazara i niškog Radničkog slavila sa po 3:0.

Šansu da se sa Zvezdom poravna bodovno na vrhu tabele imaju Spartak iz Subotice i Mladost Lučani. Mačvi je ovo drugi vezani poraz i ima tri boda na kontu.