Getty Images/Stuart Franklin

13.09.2020 | 19.56 > 19:57

Prvi poraz za Lale: Javor srušio Vojvodinu

Fudbaleri Javora pobedili su Vojvodinu na svom terenu u sedmom kolu Superlige Srbije rezultatom 2:1.

FK Javor Ivanjica

Facebook FK Javor

Ivanjičani su naneli prvi poraz Lalama u sezoni pogocima Nikole Piščevića u 33. i Luke Lukovića u 61. minutu.

Počasni gol za Novosađane dao je Petar Bojić u 90+6.

Javoru je to četvrti trijumf u ligi i sa 12 bodova zauzima osmo mesto. Vojvodina je sedma sa dva više.

Mladost je u Lučanima savladala Bačku posle preokreta rezultatom 2:1.

Miloš Šatara u 27. i Milan Bojović iz penala u 88. minutu pogodili su za slavlje Lučanaca. Prethodno je Miloš Zličić bio strelac za Bačku u 17.

Mladost je peta na tabeli sa 15 bodova. Bačka je 15. sa pet.

Napredak i Zlatibor Čajetina remizirali su u Kruševcu rezultatom 1:1. Duel Proletera i Mačve u Novom Sadu završen je bez golova.