Zmajevi petardom ispratili Nišlije sa Krova

U prvom meču devetog kola Superlige Srbje Voždovac je na Krovu ubedljivo savladao Radnički iz Niša.

Voždovac

FK Voždovac

Fudbaleri Voždovca upisali su četvrtu pobedu u sezoni savladavši Radnički iz Niša 5:0. Radničkom je ovo treći poraz u sezoni.

Između sedmog i 27. minuta meča Zmajevi su postigli tri gola i već je bilo jasno ko će osvojiti bodove iz ove utakmice.

Redom su mrežu Nišlija pogađali Vujnović, Putinčani i Milosavljević.

U natsavku još dva gola i dva nova strelca - Pantović u 67. i Stojčev u 80. za konačnih Voždovac 5 - Radnički 0.

Zmajevi sada iz devet mečeva imaju 13 bodova na osmom mestu, Radnički je šesti sa 16 bodova koliko imaju i Spartak i Mladost sa po utakmicom manje.

U narednom kolu Voždovac će u goste Mačvi, a Radnički će dočekati Mladost.