Getty Images/Stuart Franklin

28.09.2020 | 18.30 > 18:33

Lalatović: Mogu da me ne vole, ali pošteno pobeđujem

FK Vojvodina

Trener Vojvodine Nenad Lalatović zadovoljan je reakcijom svojih igrača u utakmici protiv Inđije, koja je došla posle ispadanja iz kvalifikacija za Ligu Evrope.

Nened Lalatović

FSS

Lale su u četvrtak poražene od Standarda posle produžetaka (1:2), a u ponedeljak su slavile u Inđiji u devetom kolu Superlige rezultatom 2:0.

"Zadovoljan sam, nije bilo lako, igrali smo 120 minuta u Belgiji u četvrtak. Drago mi je da smo pogodili sa izmenama, tako smo se i dogovorili, da podelimo minutažu, bili smo dosta umorni i potrošeni posle meča protiv Standarda", rekao je Lalatović,  pre nego što je poslao poruku u svom stilu:

"Mogu da me vole ili ne, ali nemaju šta da mi zamere, radim i pobeđujem pošteno".

Novosađani zauzimaju treće mesto na tabeli sa 20 bodova.

U sledećoj rundi gostuju u Novom Pazaru.