AMA/Corbis via Getty Images)

22.11.2020 | 17.58 > 18:02

Zlatiborci u seriji

Zlatibor se ne šali – fudbaleri čajetinskog superligaša, u derbiju začelja 15. kola, pobedili su OFK Bačku (1:0) i posle trećeg uzastopnog trijumfa vinuli se na 16. mesto.

Zoran Njegus

FK Zlatibor

Zoran Njeguš, trener Zlatibora

Gol odluke na užičkom stadionu postigao je Adnan Islamović, u poslednjim sekundama prvog poluvremena.

Sa četiri trijumfa i tri remija zlatiborska ekipa napravila je skok na tabeli, ali je i dalje u opasnoj zoni. OFK Bačka ni i drugoj utakmici sa Goranom Milojevićem na klupi nije prekinula seriju poraza, pa je sa sedam bodova ostala zakucana na poslednjoj poziciji. Zlatiborci će u narednom kolu na duel Metalcu, u Gornji Milanovac, OFK Bačku očekuje gostovanje Novom Pazaru.