Švajcarska: Dva meča bez pobednika

Clive Rose, Getty Images Sport

U dva odigrana meča 21. kola Superlige Švajcarske nije bilo pobednika.

Utakmica između fudbalera Lucerna i Tuna završena je nerešenim rezultatom 1:1. Gosti su poveli u 39. minutu golom Dejana Sorgića, fudbalera srpskog porekla. Lucern je izjednačio u 55. minutu golom Franciska Rodrigeza.

I drugi odigran meč između Jang Bojsa i Sankt Galena završen je bez pobednika. Domaćini su poveli već u 11. minutu golom Oaraua, da bi Albien Ajeti izjednačio u 59. minutu. Sankt Galen je poveo 2:1 u 63. minutu golom Buesa. Igrao se 77. minut kada je Rodže Asale postavio konačan rezultat.

Reprezentativac Srbije MIralem Sulejmani odigrao je 68. minuta za ekipu Jang Bojsa, dok je Danijel Aleksić bio na klupi St. Galena, ali nije ulazio u igru.

Jang Bojs je trenutno drugi sa 39 boodva, Lucern je  treći sa 34 boda, dok je Sankt Galen peti sa 26 bodova.