Izvor: Getty Images / Christopher Lee
Fudbal 14.03.2018 | 20:45 > 20:50

Bazel u finišu ispustio pobedu u Lozani

U duelu švajcarske Superlige između Lozane i Bazela , dva tima igrala su nerešeno 1:1.

Bazel

Izvor: Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Bazel

Bazel odavno nema nikakve šanse u borbi za titulu sa Jang Bojsima, a na ovom meču uspeo je da stigne do prednosti u 60. minutu golom Mihaela Langa.

Ipak, u pretposlednjem minutu meča, Lozana, koja se bori za opastanak, izjednačila je i stigla do boda.

Strelc je bio Simon Rap. Bazel sada ima čak 16 bodova manje od vodećeg Jang Bojsa, ali i utakmicu manje.