06.10.2018 | 21.03

Stefan Knežević srušio Bojse nakon devet pobeda u nizu

Aktuelni šampion Švajcarske Jang Bojs doživeo je prvi poraz u sezoni nakon devet uzastopnih trijumfa.

young boys

EuroFootball Getty Images Sport

Jang Bojse je na njihovom terenu savladao Lucern sa 3:2 i to nakon preokreta.

Domaći su bili nadomak desete uzastopne pobede kada je Nsame u 79. minutu postigao gol za prednost od 2:1, da bi Marvin Šulc izjednačio samo tri minuta kasnije.

U 87. minutu, mladi fudbaler srpskog porekla Stefan Knežević šokirao je aktuelnog šampiona pogotkom za pobedu.

Knežević ima 22 godine, rođen je u Lucernu, i igra na poziciji centralnog beka.