06.10.2018 | 21.03

Stefan Knežević srušio Bojse nakon devet pobeda u nizu

Aktuelni šampion Švajcarske Jang Bojs doživeo je prvi poraz u sezoni nakon devet uzastopnih trijumfa.

young boys

EuroFootball Getty Images Sport

Jang Bojse je na njihovom terenu savladao Lucern sa 3:2 i to nakon preokreta.

Domaći su bili nadomak desete uzastopne pobede kada je Nsame u 79. minutu postigao gol za prednost od 2:1, da bi Marvin Šulc izjednačio samo tri minuta kasnije.

U 87. minutu, mladi fudbaler srpskog porekla Stefan Knežević šokirao je aktuelnog šampiona pogotkom za pobedu.

Knežević ima 22 godine, rođen je u Lucernu, i igra na poziciji centralnog beka.

fudbalski expert

najbolji mladi stoper u svajcarskoj ligi!!!!!

Odgovori 3 0

Sa ovakvom odbranom, niko ne bi opstao u ligi (VIDEO)

Iza trofejnog švajcarskog kluba Grashopersa je najgora sezona u istoriji, sledeće sezone igraće u drugoj ligi, a nije ni čudo, s obzirom kakvu odbranu imaju, to se najbolje videlo na utakmici sa šampionom Jang Bojsima, na kojoj su primili šest golova i pravili amaterske greške.

Šestica šampiona, Lugano izbio na treće mesto

Odigrani su preostali mečevi 34. kola Superlige Švajcarske. Novi-stari šampion Jang Bojs ubedljivom pobedom 6:1 ispratio je Grashopers u drugu ligu. Lugano je zabeležio izuzetno bitnu pobedu nad Sent Galenom u borbi za plasman u Ligu Evrope.

Šampion siguran: Nova pobeda Jang Bojsa

Tri duela 33. kola švajcarske Superlige odigrana su u nedelju. Pobede su zabeležili Sent Galen i Jang Bojs. Meč Lucerna i Grashopersa je prekinut.

Važan trijumf Lugana za Evropu, Jang Bojsi ubedljivi

U 32. kolu švajcarske Superlige Jang Bojsi su savladali Sion 4:0 na gostovanju, Lugano je bio bolji od Lucerna 1:0, a Ksamaks od Tuna 2:0.