06.10.2018 | 21.03

Stefan Knežević srušio Bojse nakon devet pobeda u nizu

Aktuelni šampion Švajcarske Jang Bojs doživeo je prvi poraz u sezoni nakon devet uzastopnih trijumfa.

young boys

EuroFootball Getty Images Sport

Jang Bojse je na njihovom terenu savladao Lucern sa 3:2 i to nakon preokreta.

Domaći su bili nadomak desete uzastopne pobede kada je Nsame u 79. minutu postigao gol za prednost od 2:1, da bi Marvin Šulc izjednačio samo tri minuta kasnije.

U 87. minutu, mladi fudbaler srpskog porekla Stefan Knežević šokirao je aktuelnog šampiona pogotkom za pobedu.

Knežević ima 22 godine, rođen je u Lucernu, i igra na poziciji centralnog beka.

fudbalski expert

najbolji mladi stoper u svajcarskoj ligi!!!!!

Odgovori 3 0

Ušao u 70, dao spektakularan gol u 72. minutu (VIDEO)

Jang Bojs je ubedljivo savladao Lucern sa 4:0, a najlepšio momenat na meču viđen je u 72. minutu kada je Nikolas Mounu Ngamaleu postigao sjajan gol iz voleja, i to samo dva minuta nakon što je ušao u igru.

Ubedljiv trijumf Jang Bojsa za kraj šampionske sezone

Šampion Švajcarske jang Bojs na dominantan način je završio sezone, savladavši na svom terenu Lucern sa 4:0.

Ako u Švajcarskoj ne ispadate, onda se borite za LE

Kompletirano je 35. kolo švajcarske Superlige, a u sredu je na programu bilo pet mečeva. Do bodova su došli timovi Siona, Lucerna, Sent Galena i Bazela, a Ksamaks Nojšatel i Lugano su remizirali 1:1.

Sa ovakvom odbranom, niko ne bi opstao u ligi (VIDEO)

Iza trofejnog švajcarskog kluba Grashopersa je najgora sezona u istoriji, sledeće sezone igraće u drugoj ligi, a nije ni čudo, s obzirom kakvu odbranu imaju, to se najbolje videlo na utakmici sa šampionom Jang Bojsima, na kojoj su primili šest golova i pravili amaterske greške.