06.10.2018 | 21.03

Stefan Knežević srušio Bojse nakon devet pobeda u nizu

Aktuelni šampion Švajcarske Jang Bojs doživeo je prvi poraz u sezoni nakon devet uzastopnih trijumfa.

young boys

EuroFootball Getty Images Sport

Jang Bojse je na njihovom terenu savladao Lucern sa 3:2 i to nakon preokreta.

Domaći su bili nadomak desete uzastopne pobede kada je Nsame u 79. minutu postigao gol za prednost od 2:1, da bi Marvin Šulc izjednačio samo tri minuta kasnije.

U 87. minutu, mladi fudbaler srpskog porekla Stefan Knežević šokirao je aktuelnog šampiona pogotkom za pobedu.

Knežević ima 22 godine, rođen je u Lucernu, i igra na poziciji centralnog beka.

fudbalski expert

najbolji mladi stoper u svajcarskoj ligi!!!!!

Odgovori 3 0

Zvezda pod istragom UEFA zbog Jang Bojsa

Posle plasmana u Ligu šampiona Crvenoj zvezdi dolaze loše vesti iz UEFA. Disciplinska komisija evropske kuće fudbala istražuje propuste u organiziciji crveno-belih na meču plej-ofa sa Jang Bojsom.

Dostižno je: Srbija sa dva kluba u LŠ od 2021/22

Sjajan rezultat Crvene zvezde i Partizana, ne samo da je velika stvar za ta dva kluba već i celokupni srpski fudbal, kojem se pruža prilika da u skorijoj budućnosti ostvari decenijski san i u pohod na elitno takmičenje konačno krene sa dva kluba.

Partizan u trećem šeširu, vrebaju MUTD, Arsenal, PSV...

Odigrani su revanš mečevi plej-ofa Lige Evrope i znaju se svi učesnici drugog po renomeu evropskog takmičenja. Na žrebu će Srbiju i čitav region predstavljati Partizan, koji će biti u trećem šeširu.

Švajcarski mediji: Spremite se za LŠ uz male ekrane

Švajcarski mediji definitivno su imali spremne tekstove u slučaju eliminacije Jang bojsa iz Lige šampiona.