David Ramos, Getty Images

06.04.2019 | 21.31 > 21:33

Grashopersu bod u derbiju Ciriha, Vilotiću 90 minuta

Fudbaleri Grashopersa i Ciriha igrali su nerešeno u gradskom derbiju 28. kola Superlige Švajcarske 1:1, dok je Sent Galen u gostima pobedio Ksamaks 1:0.

Cirih

Getty Images/Valeriano Di Domenico

Cirih

Cirih je poveo u 30. minutu golom Kesaja u 30. minutu, ali tek što je počelo drugo poluvreme izjednačio je Rave.

Gostujuća ekipa je šesta na tabeli sa 34 boda, dok je Grashopers, koji je u seriji od šest utakmica bez pobede protiv Ciriha, poslednji sa 21 bodom. Ekipa iz Ciriha već 13 mečeva ne zna za trijumf u prvenstvu.

Sent Galen je slavio protiv Ksamaksa golom Kutese u 73. minutu, a prethodno domaća ekipa nije realizovala jedanaesterac.

Sprski defsnzivac odigrao je ceom meč za Sen Galen, koji je na deobi četvrtog mesta sa Sionom, dok je Ksamaks pretposlednji sa šest bodova manje od Lugana, koji je u sigurnoj zoni.