Bazel i Jang Bojs upisali su u subotu pobede u okviru 11. kola švajcarske Superlige.

Bazel

Robert Hradil/Getty Images

Bazel

Lider šampionata Bazel slavio je na svom terenu protiv Tuna 3:1.

Svi golovi u ovom meču postignuti su u drugom poluvremenu. Poveo je Bazel preko Bua u 50. minutu, ali je Rap u 67. uspeo da izjednači.

Pap je u nastavku pomogao domaćima autogolom, a pobedu Bazela potvrdio je u nastavku Zufi.

Jang Bojs je kao domaćin slavio protiv Ksamaksa 4:1. Za goste je 55 minuta odigrao srpski defanzivac Igor Đurić.

Tabelu na kojoj Bazel ima bod prednosti u odnosu na Jang Bojs pronađite ovde.

Prskalice se uključile u sred meča i okupale navijače

Na utakmici Bazel - Fortuna u Marbelji dogodio se simpatičan momenat, pskalice se se iznenada uključile i poprskale navijače.

Milojević: Hvala Grofu od koga sam nasledio igrače

Treneri Crvene zvezde i Partizana Vladan Milojević i Savo Milošević govorili su na predavanju za PRO licencu FSS. Tom prilikom glavnokomandujući crveno-belih izneo je nekoliko zanimljivih opservacija oko protivnika sa kojima se Zvezda susretala u njegovom mandatu, ali nije zaboravio i prethodnika.

Bašahšehir šokirao Borusiju u 90. minutu! Prošla Roma

Fudbaleri Rendžersa, Porta, Espanjola, Ludogoreca, Genta, Volfsburga, Bašakšehir, Rome, Brage i Vulverhemptona plasirali su se u 1/16 finala Lige Evrope iz grupa G, H, I, K i K.

Hetafe i Krasnodar odlučuju o prolazu

Fudbaleri Krasnodara pobedili su Bazel na svom terenu sa 1:0 u petom kolu grupe C Lige Evrope i u poslednjoj rundi će u direktnom duelu protiv Hetafea igrati za plasman u nokaut fazu.