10.09.2017 | 20.55 > 21:02

Eto koban po Galatu, Škuletić i Milinković na dnu

U nedelju su odigrana četiri duela turske Superlige, pobede su ostvarili Geztepe, Trabzon i Bursa, Galatasaraj je osvojio samo bod.

Eto

Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Galata je od 34. minutu vodio na gostovanju Antaliji pogotkom Bafetimbija Gomisa, ali je veteran Samjuel Eto osam minuta pre kraja doneo bod domaćinu.

Tim iz Istanbula sada deli prvo mesto na tabeli sa Bešiktašom.

Trabzon je stigao do četvrte pozicije trijumfom nad Čenčlerbirligijem, za koji su od prvog minuta igrali internacionalci iz Srbije Petar Škuletić i Marko Milinković.

Bilo je 3:1, za domaćina, iako je Čenčler vodio na poluvremenu.

Geztepe je slavio protiv Osmanlispora u gostima 2:0, Bursa je kod kuće dobila Akhisar 3:0.

Pratite rezultate i tabelu Superlige na našem sajtu.