Michael Regan/Getty Images

05.05.2018 | 20.15 > 20:16

Eto za minimalac Konje, goleada u Trabzonu

U subotu su odigrane tri utakmice 32. kola turske Superlige, a pobede su odneli Konja i Kasimpaša.

Samjuel Eto

Marco Luzzani - Inter/Inter via Getty Images

Samjuel Eto

Nerešeno je bilo u duelu Antalije i Osmanlija 1:1. Antalija je povela preko Emrea Akbabe u 33, dok je konačan rezultat postavio golom za Osmanli Čejhun Gulselam u 49. minutu.

Konja je sa minimalnih 1:0 nadigrala Karabuk, koji je već ispao iz prve lige. Strelac jedinog gola na meču bio je legendarni kamerunski napadač Samjuel Eto u 37. minutu iz penala.

Goleada je viđena u Trabzonu gde je domaćin izgubio od Kasimpaše sa 5:2, a meč je završio sa devetoricom na terenu, jer su pred kraj isključeni Jokuslu i Hubočan.

Češki defanzivac Filip Novak je bio dvostruki strelac za Trabzon u 17. i 48. minutu, dok je na drugoj strani Egipćanin Trezege pogađao u 22. i 59, kao i njegov saigrač Senegalac Mbaje Dijanj u 11. i 74. Strelac za Kasimpašu bio je i Bernard Mensah u 45+1. minutu.