Danijel Aleksić srušio Fenerbahče

Turska 18. avg 201822:53 > 22:55
Alexander Hassenstein Getty Images Sport

Tri meča drugog kola turske Superlige odigrana su u subotu. Utisak dana je pobeda Malatije protiv Fenerbahčea.

Fudbaleri Malatije pobedili su Fenerbahče 1:0, u utakmici drugog kola turske Superlige. Jedini gol na meču postigao je srpski internacionalac Danijel Aleksić u 70. minutu.

Aleksić je tako nastavio sa sjajnim igrama u novom klubu jer je u prvom kolu bio i strelac i asistnent. Poslednjih 20 minuta, Fenerbahče je konstantno vršio pritisak, ali nije uspeo da izbegne prvi poraz u sezoni.

Malatija je prvi put u istoriji u prvenstvu slavila protiv Fenerbahčea, i posle dva kola ima maksimalan učinak.

U narednom kolu, Malatija gostuje Kajzeriju, dok će Fenerbahče igrati u gostima protiv Geztepea.

U preostala dva meča odigrana u subotu, Bursa i Kajzeri igrali su 0:0, a Antalija i Konja 3:3.