13.04.2019 | 16.55 > 17:01

Pobeda Rizea, remi Konje i Sivasa

U prva dva subotnja meča 28. kola Superlige Turske pobedu je upisao Rize protiv Gestepea, a Konja i Sivas su odigrali nerešeno.

Fudbaleri Rizespora savladali su na svom terenu Gestepe rezultatom 1:0.

Nije bilo golova u prvih 45 minuta, a meč je rešen u 54. minutu kada je mrežu gostiju zatresao Atif Šeišue.

Duel Kone i Sivasa završen je bez pobednika, rezultatom 1:1.

Oba gola postignuta su do 39. minuta, u razmaku od 17 minuta.

Poveo je Konjaspor preko Šahinera u 22. minutu, a u 39. je za goste precizan bio Diabate za, ispostavilo se, konačnih 1:1.

Tabelu pogledajte ovde.

Erzurum imao priliku da se spasi, pa zakazao

U turskoj Superligi odigrana su poslednja dva meča 33 kola. Ankaraguču je bio bolji od Sivasa sa 3:1, dok je Erzurum na domaćem terenu izgubio od Fenerbahčea.

Kasimpaša obezbedio opstanak, Konja bez Evrope

U prvom meču 33. kola Superlige Turske Kasimpaša i Konja odigrali su nerešeno 1:1, rezultat kojim su domaći puno zadovoljniji.

Konačno pobeda Bašakšehira, novi gol Aleksića

U turskoj Superligi u nedelju su odigrane četiri utakmice 32. kola, a pobede su ostvarili Bašakšehir, Malatija, Kajseri, dok je duel Konja – Trabzon završen nerešeno.

Preokret Galate u nadoknadi, slavio i Fener

U subotu su odigrana tri meča 32. kola Superlige Tusrke. Galatasaraj je preokrenuo na gostovanju Rizeu, slavio je i Fenerbahče, a Gestepe i Sivaš odigrali su nerešeno 3:3.