13.04.2019 | 16.55 > 17:01

Pobeda Rizea, remi Konje i Sivasa

U prva dva subotnja meča 28. kola Superlige Turske pobedu je upisao Rize protiv Gestepea, a Konja i Sivas su odigrali nerešeno.

Fudbaleri Rizespora savladali su na svom terenu Gestepe rezultatom 1:0.

Nije bilo golova u prvih 45 minuta, a meč je rešen u 54. minutu kada je mrežu gostiju zatresao Atif Šeišue.

Duel Kone i Sivasa završen je bez pobednika, rezultatom 1:1.

Oba gola postignuta su do 39. minuta, u razmaku od 17 minuta.

Poveo je Konjaspor preko Šahinera u 22. minutu, a u 39. je za goste precizan bio Diabate za, ispostavilo se, konačnih 1:1.

Tabelu pogledajte ovde.

Jevtovićevoj Konji bod za kraj sezone

U subotu je odigrana samo jedna utakmica poslednjeg 34. kola turske Superlige, a golovi nisu viđeni.

Jalčim het-trik, Ljajić dve asistencije, Bešiktaš treći

Odigrana su tri meča posldnjeg kola Superlige Turske. Strelci su bili veoma raspoloženi, postignuto je čak 17 golova. Bešiktaš je pobedom nad Kasimpašom osigurao treće mesto, koje mu garantuje učešće u grupnoj fazi Lige Evrope.

Erzurum imao priliku da se spasi, pa zakazao

U turskoj Superligi odigrana su poslednja dva meča 33 kola. Ankaraguču je bio bolji od Sivasa sa 3:1, dok je Erzurum na domaćem terenu izgubio od Fenerbahčea.

Kasimpaša obezbedio opstanak, Konja bez Evrope

U prvom meču 33. kola Superlige Turske Kasimpaša i Konja odigrali su nerešeno 1:1, rezultat kojim su domaći puno zadovoljniji.