Turski stručnjak Abdulah Avdži novi je trener Bešiktaša, zvanično je potvrdio istanbulski klub.

Avdži je na klupi zamenio Šenola Guneša, koji je postao selektor reprezentacije Turske.

55-godišnji stručnjak se prethodno u četvrtak zvanično rastao od Bašakšehira, u kome je radio u poslednjih pet sezona.

Od 2014. godine je sa Bašakšehirom dva puta bio četvrti, jednom treći i dva puta je završavao kao drugi u turskom prevsntvu.

Avdži je jedno vreme radio i sa reprezentacijom Turske.

Tamošnji mediji prenose da je sa trenerom dogovorena trogodišnja saradnja.

Bešiktaš do pobede u 5. minutu nadoknade (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ostvarili su novu pobedu u turskoj ligi i to na dramatičan način, pošto su postigli gol u petom minutu nadoknade protiv Kasimpaše.

Bešiktaš u 90+5. jedva srušio desetkovanu Kasimpašu

Fudbaleri Bešiktaša pobedili su Kasimpašu na gostovanju u 14. kolu turske Superlige golom Umuta Najira u 90+5. minutu - 3:2.

Dva gola Šćepovića za tri minuta (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ubedljivo su pobedili ekipu 24 Erzinčanspora u prvoj utamkici 1/16 finala Kupa Turske rezultatom 3:0.