Turski veteran Emre Belozoglu u 39. godini je potpisao za jedan od najtrofejnijih turskih timova, Fenerbahče.

Alex Livesey, Getty Images Sport

On se zapravo vratio u klub, za koji je nastupao od 2013. do 2015, nakon čega je prešao u Basakšehir.

Iako u poznim igračkim godinama, Emre je bio standardan u Basakšehiru, za koji je odigrao preko 100 mečeva.

U bogatoj igračkoj karijeri, nastupao je za Galatasaraj, Inter, Njukasl, Atletiko Madrid.

Emre je bio jedan od najboljih igrača repezentacije Turske na Svetskom prvenstvu 2002. godine, kada je osvojeno treće mesto.

Komentari (10)

Bane1989

Bata Roberto Carlos i prota Mateja Kezman

Odgovori 0 0

Vidi nepismene Turke kako su nepravilno napisali na tweeter-u "Look who's back".

Odgovori 5 3

..meks

bitno je da si ti popio svu pamet svijeta.

4 3

Kao grom iz vedra neba - ogroman kiks golmana Fenera

Golman Fenerbahčea Harun Tekin napravio je neshvatljivu grešku na meču sa Kasimpašom, dozvolio je da mu nakon dodavanje saigrača lopta pobegne i pređe gol-liniju. Jedan od najbizarnijih golova koje smo videli u poslednje vreme.

Trabzon ispustio pobedu nad Fenerom u 90+6! (VIDEO)

Trabzon će imati za čim da žali jer je na gostovanju Fenerbahčeu imao prednost od 1:0 sve do šestog minuta nadoknade, a onda je popustila koncentracija igračima gostujućeg tima, primili su gol na bizaran način, i ostali bez pobede.

Turski biseri: Omur i Jazidži "izigrali" odbranu Feneru

Dva supertalentovana turska fudbalera Abdubkadir Omur i Jusuf Jazidži izveli su sjajnu akciju za Trabzon na utakmici sa Fenerbahčeom, i doneli prednost svom timu. Omur ima samo 20 godina, Jazidži je dve godine stariji i sigurno će biti na meti velikih evropskih klubova.

Fener sa bele tačke slavio u Bursi

U uvodnom meču 15 kola Superlige, Fener je u gostima pobdio Bursu rezultatom 1:0, a strelc jedinog gola bio je Đulijano u 65. minutu sa bele tačke.