Sivas demolirao Bešiktaš, golman pao bez svesti (VIDEO)

Turska 17. avg 201923:33 > 23:35
Srdjan Stevanovic, Getty Images Sport

Fudbaleri Sivasa ubedljivo su savladali Bešiktaš na svom terenu u prvom kolu turske Superlige rezultatom 3:0, a duel je obeležila jako neprijatna situacija u kojoj je golman domaćih Mamadu Samasa pao na travu bez svesti.

Sve se dogodilo u finišu prvog poluvremena, posle jednog od duela Samase sa protivničkim igračem. Golman Sivasa se pridigao na noge, ali se ubrzo onesvestio i srušio na travu.

Čuvar mreže iz Malija brzo je prevezen u bolnicu i nešto više o njegovom stanju znaće se posle pregleda.

Kad je o utakmici reč, domaći su sasvim zasluženo savladali Orlove za koje je Adem Ljajić odigrao ceo meč i dobio žuti karton.

Jandaš je u 30. minutu doveo Sivas u vođstvo, na 2:0 povisio je Jatabare u 54, a konačan rezultat postavio je Kilinč fantastičnim pogotkom u 76. minutu.

Alanja je kao gost bila bolja od Kajzerija sa 1:0, golom Papisa Sisea u 86. minutu, a minimalan trijumf na strani upisao je Rize protiv Genčlerbirlija.

Tri boda gostima doneo je Melnjak u 66. minutu. Treba istaći i da je Genčler od 39. igrao sa desetoricom zbog isključenja Flavija.