Getty Images/Stuart Franklin

25.08.2019 | 00.10 > 00:14

Fener u 90+2. minutu srušio Bašakšehir

Fenerbahçe SK

Fudbaleri Fenerbahčea pobedili su Bašakšehir na gostovanju u derbiju drugog kola turske Superlige rezultatom 2:1, a pobedonosni gol postigao je Nabil Dirar u 90+2. minutu.

Fenerbahče

Christian Kaspar-Bartke/Getty Images

Fenerbahče

Vezista iz Maroka je sjajno skočio na drugoj stativi na centaršut Kadioglua za drugi trijumf Fener u sezoni i prvu poziciju na tabeli.

Vicešampion, koji je upisao i drugi poraz, prethodno je poveo preko Krivelija u 32. minutu, na asistenciju Gunoka, a na 1:1 poravnao je Murići u 77. posle dodavanja Cigerdžija.

Sa Fenerbahčeom se po broju bodova poravnala Alanja posle pobede nad Kasimpašom kod kuće 4:1. Bakasetas u 29, Sise u 54, Fernandeš u 60. i Bamu u 89. bili su strelci za pobednika, dok je jedini gol za goste dao Tiam u 33.

Kajzeri je pogotkom Buluta u 90+3. minutu došao do boda na gostovanju u glavnom gradu Ankaragudžuu, koji je poveo preko Orgila u 59.