25.08.2019 | 22.46

Konja u 90+6 do boda protiv Galate!

Galatasaraj je na šokantan način ostao bez pobede u duelu sa Konjom, rezultat na kraju bio je 1:1.

Galatasaraj

Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Galatasaraj

Gol za Galatu postigao je holandski veteran Rajan Babel u 60. minutu.

On je iskosa sa leve strane uputio udarac po zemlji i prevario golmana gostiju. Domaći su ostali sa igračem manje posle isključenja Serija u 75. minutu, a pravi šok dogodio se u šestom minutu nadoknade.

Lopta je uz dosta sreće došla do Danca Jensa Jonsona, koji je pogodio i ostavio tim iz Istanbula bez prve pobede u sezoni.

Za goste je od prvog minuta igrao nekadašnji fudbaler Partizana Marko Jevtović.

A ovogodišnji protivnik crno-belih u Ligi Evrope Malatija doživeo je poraz na gostovanju Trabzonu 2:1. Rize je istim rezultatom bio bolji od Sivasa. Denizli je na strani savladao Antaliju 2:0.

Pratite tabelu turske lige na našem sajtu.