Catherine Ivill/Getty Images

20.09.2019 | 21.20 > 21:24

Geztepe sa igračem manje do trijumfa

Fudbaleri Geztepea slavili su na otvaranju petog kola turske Superlige na svom terenu protiv ekipe Konje rezultatom 1:0.

Geztepe - Konja

SK

Prvo poluvreme obeležila je velika borba, uglavnom se igralo na sredini terena, a nijedna ekipa nije mogla do konkretnije šanse.

Početak drugog poluvremena nije obećavao za domaći tim, pošto je već u 49. minutu Geztepe ostao sa igračem manje. Direktan crveni karton zaradio je Bijogo Poko.

I pored igrača više Konja nije mogla do vođstva, a svoju šansu iskoristio je domaći sastav u 76. minutu.

Ozturk je bio precizan sa bele tačke i tako doneo trijumf svom timu, pošto ni u nastavku Konja nije mogla da materijalizuje brojčanu prednost na terenu.

Srpski fudbaler Marko Jevtović odigrao je 62 minuta za ekipu Konje, kada ga je zamenio bosanskohercegovački vezista Amir Hadziahmetović.

Konja je deveta na tabeli sa šest bodova, dok je Geztepe na 13. mestu sa bodom manje.

Mečeve turske Superlige pratite ekskluzivno na kanalima Sport kluba.