30.09.2019 | 22.03 > 22:06

Gazijantep i Geztepe remijem kompletirali kolo

Fudbaleri Gazijantepa i Geztepea remizirali su u meču šestog kola turske Superlige rezultatom 1:1.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

U prvom poluvremenu nije viđeno mnogo šansi, nijedan tim nije mogao do konkretnije prilike, pa promene rezultata posle 45 minuta nije bilo.

Meč je dobio drugačiji tok kada je Geztepe ostao sa igračem manje u 50. minutu, pošto je Beto zaradio direktan crveni karton.

Osam minuta kasnije Gazijantep je stigao do vođstva, a gol je postigao Vural.

Nije domaći tim mogao da izdrži do kraja meča, uprkos igraču više, a za izjednačenje gostiju pogodio je Berkan Emir u 82. minutu, kada mu je asistirao Mosoro.

Ovim duelom je kompletirano šesto kolo, a Gazijantep je treći na tabeli sa 11 bodova, koliko ima i drugoplasirani Fenerbahče.

Geztepe je na 15. poziciji sa šest bodova.