U nedeljnim mečevima osmog kola turske Superlige pobede su ostvarili Fenerbahče i Alanja, dok je jedan meč završen bez pobednika.

Fenerbahce

Chris McGrath Getty Images Sport

Fenerbahče je u gostima bio bolji od Denizlija sa 2:1.

Cigerči je doneo prednost istanbulskom timu u 39. minutu, a na 2:0 je povisio Murići u 62.

Konačnih 2:0 postavio je Estupinan u 73. minutu.

Fener je na trećem mestu na tabeli sa 14 bodova, Denizli je 14. sa osam bodova.

Alanja je pred svojim navijačima deklasirala Rize sa 5:2.

Gulselam je otvorio goleadu u 16. minutu, a na 2:0 povisio je Sise.

Bakasetas je postigao treći gol u 51. minutu, a zatim je na 3:1 smanjio Boldrin iz penala u 66.

Fernandes je nastavio sjajno veče Alanje pogotkom u 70. minutu, dok se kod gostiju ponovo Boldrin upisao u listu strelaca tri minuta kasnije.

Sise je postavio konačnih 5:2 u 75. minutu.

Kajzeri i Kasimpaša remizirali su u Kajzeriju 1:1.

.

Asistencija Ljajića, Sivas novi lider!

U nedeljnim utakmicama 11. kola turske Superlige pobede su ostvarile ekipe Trabzona, Bešiktaša i Bašakšehira, dok je duel između Geztepea i Malatije završen nerešeno 1:1.

Fener - Kasimpaša: Pet golova, dva penala, dva crvena

Pogledajte najbolje momente sa utakmice Fenerbahče - Kasimpaša, na kojoj je viđeno pet golova, od toga dva iz penala, dva isključenja...

Dva gola Murićija za prvo mesto Fenera

U prvoj utakmici 11. kola Turske Superlige, Fenerbahče je savladao Kasimpašu rezultatom 3:2 i preuzeo prvo mesto na tabeli.

Treći put u nizu: Kajzeri srušio Fener

Fudbaleri Kajserija stigli su do prve pobede u sezoni, savladavši favorizovani Fenerbahče 1:0, u meču 10. kola turske Superlige.