01.11.2019 | 20.24 > 20:32

Autogol i penal dovoljni za nove bodove Galate

U uvodnom meču 10. kola aktuelni šampion Galatasaraj došao je do nove pobede. Ovog puta je savladan Rize 2:0, a sve je rešeno u prvom poluvremenu.

Galatasaray

Dean Mouhtaropoulos, Bongarts

Do prednosti je domaćin došao u 15. minutu, kada je Talbi pri pokušaju raščišćavanja zakucao loptu glavom u sopstvenu mrežu. Samo tri minuta kasnije Galatasaraj je duplirao prednost. Dosuđen je jedanaesterac, a siguran sa bele tačke bio je Rajan Babel. Do kraja utakmice umešno je šampion čuvao veliku prednost i na kraju došao do nove pobede.

Galatasaraj je sada na deobi trećeg mesta sa Malatijom i Trabzonom, pošto sve tri ekipe imaju po 16 bodova, dva manje od lidera Alanije. Rize je 14. sa 11 bodova.