Catherine Ivill/Getty Images

04.11.2019 | 19.58 > 19:59

Gazijantep srušio Ankaragudžu u završnici

Kompletirano je 10. kolo turske Superlige, a u poslednjem meču kola Gazijantep je savladao Ankaragudžu u gostima rezultatom 2:1.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Gazijantep je do vođstva u Ankari stigao u 30. minutu utakmice, kada je Tvumasi bio precizan sa bele tačke.

Ankaragudžu je do izjednačenja stigao u 67. minutu, kada se u listu strelaca upisao Parlak.

Pitanje pobednika rešeno je u trećem minutu sudijske nadoknade kada je Đilobođi zatresao mrežu domaćeg tima, iskoristivši asistenciju Tvumasija.

Gazijantep je posle 10 odigranih kola na devetom mestu na tabeli sa 15 bodova.

Ankaragudžu je na 16. poziciji sa samo devet bodova.

Pogledajte rezultate i tabelu turske Superlige.

Mečeve turskog fudbalskog prvenstva pratite ekskluzivno na kanalima Sport kluba.