09.11.2019 | 20.48 > 20:50

Sivas čuva vrh, Galata pobeđuje

U subotu su na programu bila četiri meča 11. kola turske Superlige, a do bodova su došle ekipe Genčlerbirlija, Rizea, Sivasa i Galatasaraja, koji je na gostovanju bio bolji sa 2:0 od Gazijantepa.

Galatasaraj

Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Galatasaraj

Crveno-žuti su do pobede došli golovima u prvom poluvremenu, a strelci za tim iz prestonice bili su Bajram u 22. i Feguli u 43. minutu.

Galatasaraj je nakon pobede četvrti na tabeli sa 19 bodova, baš koliko ima i Alanja na trećem mestu. U narednom kolu Galata će na domaćem terenu igrati protiv Bašakšehira.

Rize je sa 1:0 bio bolji od Antalije na domaćem terenu, a jedini gol postigao je Abarhun u 26. minutu. Marko Šćepović presedeo je čitav meč na klupi pobedničke ekipe, koja je sada deseta na tabeli sa 14 bodova.

Sivas je kod kuće sa 2:0 porazio Konju, a do trijumfa su došli u finišu – Emre Kilič pogodio je u 80, a Hakan Arslan u 89. minutu. Sivas je na čelu tabele sa 21 bodom, a u sledećem kolu igra protiv Kajzerija u gostima.

Upravo je Kajzeri poražen u gostima od Genčlera sa 2:1. Golove su dali Sio i Stanku, dok je gol za poraženi tabor postigao Demir.

Pogledajte REZULTATE i TABELU turske Superlige.